Trädgårdsgrupp 1950/60-tal

Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal
Trädgårdsgrupp 1950/60-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, möjligen Herman Perssons Järn- och trämanufaktur i Bjärnum, 1950/60-tal, teak och lackat stål, bestående av bord, 4 st karmstolar samt soffa, bordet höjd ca 68 cm, 100x95 cm, soffans längd ca 111 cm, sitthöjd ca 39 cm

Zustandsbeschreibung

Omlackerad stomme, renoverade träsitsar och ryggar, repor och märken

632052

2019-04-06