Harald Wiberg oljemålning

Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): "Rådjur", signerad Harald Wiberg 1944, olja på pannå, ca 72x91 cm

632054

2019-04-07