Tespindlar ströare sockertång silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESPINDLAR, 2 st, STRÖARE, 3 st, SOCKERTÅNG, SERVIETTERING, SNUSDOSOR, silver, bl a England, mestadels 1800-tal, total vikt ca 328 g
Ett handtag saknas, ett handtag med slitage, delvis gravyr
632055
2019-04-07