Lars Boethius oljemålning
2019-04-06
632069
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Landskap vid kusten, signerade och daterade Boëthius -62, olja på pannå, 33x40 cm
Smärre slitage