Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 53/90, färglitografi, inskription i blyerts, bildstorlek ca 19x19 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

632072

2019-04-06