Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mi 806", skänk, fanerad med masurbjörk, skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, ben i krom, höjd ca 72, 158x46 cm
Fanérskador, fuktfläckar
632074
2019-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här