Bruno Mathsson skänk Mi 806

Bruno Mathsson skänk Mi 806
Bruno Mathsson skänk Mi 806
Bruno Mathsson skänk Mi 806
Bruno Mathsson skänk Mi 806
Bruno Mathsson skänk Mi 806
Bruno Mathsson skänk Mi 806
Bruno Mathsson skänk Mi 806
Bruno Mathsson skänk Mi 806

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mi 806", skänk, fanerad med masurbjörk, skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, ben i krom, höjd ca 72, 158x46 cm

Fanérskador, fuktfläckar

632074

2019-04-06