Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, tre ljuspunkter, stomme i mässing och frostad glaskupa,1900-tal, totalhöjd ca 50 cm, Ø 50 cm
smärre slitage
632076
2019-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här