Toilettebord venetiansk stil
2019-04-06
632092
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TOILETTEBORD, yta med spegelglas, 2000-tal, venetiansk stil, med tre lådor, dekor av blommor, höjd ca 78, 111x57, spegelns höjd 60 cm
Smärre slitage