Johanson Design barbord

Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord
Johanson Design barbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBORD, 1970-tal, Johanson Design, stomme i gulmetall, laminatskiva med calcitimmitation, med kapphängare, etikettmärkt, höjd ca 110 cm, skivans diameter ca 60 cm

Bruksslitage, skivan med repor

632103

2019-04-05