Jacob Ek oljemålning

Jacob Ek oljemålning
Jacob Ek oljemålning
Jacob Ek oljemålning
Jacob Ek oljemålning
Jacob Ek oljemålning
Jacob Ek oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB EK (1802-1862): Porträtt föreställade ung man, signerad och daterad Jacob Ek, olja på duk, ca 39x29 cm

632105

2019-04-05