Axel Gillis Hafström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909): Sårad karolin, signerad och daterad A.G. Hafström 1862, olja på duk, ca 53x44 cm

Krackelering, färgbortfall

632129

2019-04-06