Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909): Sårad karolin, signerad och daterad A.G. Hafström 1862, olja på duk, ca 53x44 cm
Krackelering, färgbortfall
632129
2019-04-06