Matskedar silver 1700-talets slut

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSKEDAR, 5+2 st, silver, 1700-talets slut, svensk rund, stämplade Anders Morman samt Mattias Engman Stockholm, längd ca 21 cm, vikt 455 g

Slitage, undersidor med gravyrer

632152

2019-04-06