Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
ÅKE ARENHILL (1920-2018): Komposition med hand, fjäder och regnbåge, signerad Å Arenhill, numrerad 295/400, färgoffset, ca 41x29 cm
Zustandsbeschreibung
632158
2019-04-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner