Åke Arenhill färgoffset

Åke Arenhill färgoffset
Åke Arenhill färgoffset
Åke Arenhill färgoffset
Åke Arenhill färgoffset

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

ÅKE ARENHILL (1920-2018): Komposition med hand, fjäder och regnbåge, signerad Å Arenhill, numrerad 295/400, färgoffset, ca 41x29 cm

Zustandsbeschreibung

632158

2019-04-07