Alexius Huber Optiskt koncept

Alexius Huber Optiskt koncept
Alexius Huber Optiskt koncept
Alexius Huber Optiskt koncept
Alexius Huber Optiskt koncept
Alexius Huber Optiskt koncept
Alexius Huber Optiskt koncept

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALEXIUS HUBER (född 1939): ´´Optiskt koncept´´, signerad Alexius Huber, numrerad 28/250, relief i ädelstål, ca 10x10 cm, rammått ca 25x25 cm

632161

2019-04-07