Olli Reiman

Olli Reiman
Olli Reiman
Olli Reiman
Olli Reiman
Olli Reiman
Olli Reiman
Olli Reiman
Olli Reiman

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

OLLI REIMAN (1933-2004): "Citylife VII", signerad och daterad -80, blandteknik och tusch 120x88 cm.

Utställning: Finlands konstgrafiker, Rostock 1981.

632174

2019-04-06