Jägarhorn mässing

Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing
Jägarhorn mässing

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

JÄGARHORN, 1900-talets början, mässing, längd ca 28 cm

Brukslitage, bucklor

632183

2019-04-08