Skrin silver

Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, silver, barockstil, konturerad form, ciselerad och punsad dekor av frukter och blad, invändigt förgylld, svenska importstämplar, längd ca 13, vikt ca 260 g

632196

2019-04-08