Olle Nyman färglitografier

Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999) Komposition, färglitografi, signerad och numrerade, Olle Nyman 93, 98/200, bladmått ca 74x45 cm

Löst blad

632200

2019-04-06