Kandelabrar
2019-04-06
632201
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, bronserad och patinerad zink, för 3 ljus vardera, höjd ca 34 cm
Något sneda, slitage