Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vas, lergods, Upsala Ekeby 1940-tal, glaserad i blått, krus no 79, med måtten 29,5 x 9,3 cm, (försäljningsperiod 1947-48), stämplad EKEBY V.L.
632207
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här