Bordsarmatur porslin

Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, porslin, 1900-talets slut, polykrom dekor av fåglar i mullbärsträd samt pion, höjd inkl. lamfäste ca 44 cm, monterad på träsockel

Smärre slitage

632212

2019-04-08