Roland Svensson "Västan"

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan", signerad Roland S, numrerad 122/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ramen

632217

2019-04-06