Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan", signerad Roland S, numrerad 122/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ramen
632217
2019-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner