Stig Lindberg Berså Gustavsberg
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Berså", servis, 15 dlr, Gustavsberg, formgivningsår 1960, bestående av: 4 kaffekoppar med fat, skål, marmeladburk, smörask med lock, tekopp med fat, assiett, 4 äggkoppar, 2 fat, gräddkanna
Slitage, nagg, skador/lagningar
632227
2019-04-08