Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, furu, 1800-talets första hälft, 4 lådor, fällbar klaff med skrivinredning, lönnfack, beslag i mässing, höjd ca 109, 107x54 cm, nyckel finns

Fyllplan saknas invändigt, nyckel skylt lös

632234

2019-04-07