Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, rokokostil, dekor i pastellage, vitmålat, förgylld dekor, sarg med dekor av ansiktsmaskaroner, höjd ca 73, 114x69 cm

Slitage, färgbortfall, senare bemålning

632238

2019-04-07