Kimmo Kaivanto serigrafi

Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi
Kimmo Kaivanto serigrafi

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

400 EUR

KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Contact!", signerad samt daterad 21.7 -69, serigrafi, 26/75, 87x62 cm

632242

2019-04-10