Erkki Kulovesi oljemålning

Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

ERKKI KULOVESI (1895-1971) Från Montmartre, signerad samt daterad Paris 1921, a tergo inskription, olja på duk, 44x54 cm

632245

2019-04-10