Yrjö Ollila 2 teckningar

Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar
Yrjö Ollila 2 teckningar

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

200 EUR

YRJÖ OLLILA (1887-1932), 2 st teckningar, Far och barn samt mor med barn, signerade 1913 & 1928, krita, penna, akvarell, tusch, 26x17,5 & 15x15 cm

oinramade

632248

2019-04-08