Klubbat för:
85 EUR
Utropspris
200 EUR
YRJÖ OLLILA (1887-1932), 2 st teckningar, Far och barn samt mor med barn, signerade 1913 & 1928, krita, penna, akvarell, tusch, 26x17,5 & 15x15 cm
oinramade
632248
2019-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här