Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, turkos färgat glas, höjd 34 cm.
632253
2019-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här