Nanny Still dekorationsflaska

Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, turkos färgat glas, höjd 34 cm.

632253

2019-04-08