Snurrstol industriell

Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell
Snurrstol industriell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRSTOL, 1900-talets första hälft, industriell, stomme i metall, sits och rygg klädda i svart galon, höj- och sänkbar, sitthöjd ca 62 cm

Bruksslitage, patina

632266

2019-04-06