Christer Larsson bänk

Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CHRISTER LARSSON, pall/soffbord, för Sven o Christer Larsson Möbelshop, 1900-talets andra hälft, Bränmärkt, höjd ca 48, 50x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

632320

2019-04-06