Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CHRISTER LARSSON, pall/soffbord, för Sven o Christer Larsson Möbelshop, 1900-talets andra hälft, Bränmärkt, höjd ca 48, 50x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
632320
2019-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner