Etagebord mahogny
2019-04-06
632321
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ETAGEBORD, 1 par, Louis XV stil, 19,00-talets första hälft, mahogny med bestlag i gulmetall, höjd ca 78, diameter 43 cm
En skiva med ytskador