Oiva Toikka ´´Pioni´´ servisdelar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIVA TOIKKA, ´´Pioni´´, servisdelar, 24 st, 1970/80-tal, Nuutajärvi, Finland, pressad, klarglasmassa med relief dekor av pioner, inklusive: 8 tallrikar, 8 assietter samt 8 skål, delvis etikettmärkta, diameter ca 15-26 cm, original kartonger medföljer

Bruksslitage, mindre repor

632335

2019-04-06