Axel Nilsson, stilleben med äpplen och vindruvor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben, signerad Axel Nilsson 43, olja på duk, mått ca 41x33 cm

632341

2019-04-06