Gudrun Key-Åberg oljemålning

Gudrun Key-Åberg oljemålning
Gudrun Key-Åberg oljemålning
Gudrun Key-Åberg oljemålning
Gudrun Key-Åberg oljemålning
Gudrun Key-Åberg oljemålning
Gudrun Key-Åberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUDRUN KEY-ÅBERG (född 1925): "Vegetabile", signerad Gudrun Key Åberg, olja på duk, ca 44x55 cm

632370

2019-04-06