Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODEPLANSCHER, (6), bl a ur "Le journal des dames et des demoiselles", 1800-tal, rammått ca 33x37 resp 38x29 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
632383
2019-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här