Modeplanscher 1800-tal

Modeplanscher 1800-tal
Modeplanscher 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODEPLANSCHER, (4), ur "Magasin för konst, nyheter och moder : En månadsskrift", 1800-tal, rammått 32x22 cm,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

632385

2019-04-06