Taklampa 1930-tal

Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKLAMPA, ca 1930-tal, art deco, dubbla plafonder i råglas, dekorelement av brons, höjd ca 48, diameter 60 cm

Nydragen el, mindre nagg

632387

2019-04-09