Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
RING, 18 k guld, cabochonslipad ametist, Owén & Larsson, Co Larsson, Stockholm 1966, ringstorlek ca 16,2 mm, vikt ca 7,9 g
Ametist med omfattande skador och slitage
632408
2019-04-12