Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

RING, 18 k guld, cabochonslipad ametist, Owén & Larsson, Co Larsson, Stockholm 1966, ringstorlek ca 16,2 mm, vikt ca 7,9 g

Ametist med omfattande skador och slitage

632408

2019-04-12