Rock mark-rya av Timo Sarpaneva

Klubbat för:

1 350 EUR

Utropspris

1 500 EUR

TIMO SARPANEVA, rya / matta, "Rock mark", Pohjanlahti-serien, etikett: Villayhtymä Oy Finland design Timo Sarpaneva Rug number A6 Betsy Wegelius, 1960-talets början, ca 220x210 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

632417

2019-04-15