Soffbord
2019-04-07
632430
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, med tidningshylla, mässing/krom och glas, oval form, höjd 48, 134x81 cm
mindre nagg på tidningshyllan, tejprester