Bildväv av Dora Jung

Bildväv av  Dora Jung
Bildväv av  Dora Jung
Bildväv av  Dora Jung
Bildväv av  Dora Jung
Bildväv av  Dora Jung
Bildväv av  Dora Jung

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

800 EUR

DORA JUNG, bildväv, signerad, tidigt 1970-tal,
linnedamast, 56x57 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

632461

2019-04-15