Dekorelement barock

Dekorelement barock
Dekorelement barock
Dekorelement barock
Dekorelement barock
Dekorelement barock
Dekorelement barock
Dekorelement barock
Dekorelement barock

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1600-/1700-tal, barock, akantusornament, skuret och bemålat trä, rester av förgyllning, höjd ca 62 cm

Kraftigt åldersrelaterat slitage

632473

2019-04-08