Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
GOLVFIGURIN i form av tiger, 1970-talet, porslin, höjd ca 60 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
632476
2019-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner