Golvfigurin tiger

Golvfigurin tiger
Golvfigurin tiger
Golvfigurin tiger
Golvfigurin tiger
Golvfigurin tiger
Golvfigurin tiger
Golvfigurin tiger
Golvfigurin tiger

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

GOLVFIGURIN i form av tiger, 1970-talet, porslin, höjd ca 60 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

632476

2019-04-08