Slagbord 1800-tal
2019-04-09
632478
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, bemålat, dubbla grindar, höjd ca 73, 124x124 cm(vardera slag ca 47 cm)
Slitage, senare bemålat