M.S. Kuznetsov koppar

M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar
M.S. Kuznetsov koppar

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KUZNETSOV, fajans, figurin i form av sående man, omkring slutet av 1800-talet, höjd ca 20 cm

Smärre slitage

632481

2019-04-08