Royal Copenhagen, "Titania och bottom"

Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,
Royal Copenhagen,

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, figurin, föreställande Titania och bottom, från En midsommarnatsdröm, Shakespear, stämplad undertill Royal Copenhagen 4404, höjd ca 31 cm

Smärre slitage

632493

2019-04-08