Skedar 1700-talets andra hälft silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSKEDAR, 4 st, MATSKED, silver, 1700-talets andra hälft, bl.a. fiolmodell, längd 19-22 cm

Samtliga med gravyr undersida, slitage

632494

2019-04-08